Національна громадська платформа
«Реформуємо МВС: прозорість та відповідальність»

версія для друку

Міліціонерам заборонять автоматичний перехід у поліцію - законопроект Луценка

08.01.2015
джерело: www.unian.ua

Підготовка проекту Закону "Про національну поліцію" завершена.

Луценко працював на Рідзво / фото facebook.com/LlutsenkoYuri

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голова фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко.

"Про необхідність створення поліції в Україні давно і багато говориться. 7.01.15 я завершив підготовку проекту закону про Національну поліцію", - зазначив він.
Детальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/politics/1029856-militsioneram-zaboronyat-avtomatichniy-perehid-u-politsiyu-zakonoproekt-lutsenka.html

Луценко уточнив, що головними новаціями законопроекту є створення національної поліції як центрального органу влади, який координує цивільний міністр внутрішніх справ; ліквідація Управлінь внутрішніх справ в областях та районах; фаховий начальник національної поліції призначається Кабінетом міністрів на контракт на 5 років; створення поліцейської комісії при національній поліції, в якій 3/5 членів - правозахисники та інші цивільні особи; призначення на посади в поліції через конкурс, який проводять поліцейські комісії з використанням поліграфа; призначення керівників поліції на контрактній основі на 5 років; обов’язковість узгодження місцевими радами призначення керівників поліції громадської безпеки та дорожньої поліції, право їх зняття 2/3 голосів; право сесій місцевих рад більшістю голосів зняти будь-якого працівника поліції громадської безпеки (патруль, дільничий ) та дорожньої поліції; реагування на заяви про порушення працівниками поліції шляхом дисциплінарного розслідування поліцейською комісією з використанням поліграфа.

"В разі прийняття цього закону МВС перестане бути радянським міністерством міліції, а нарешті перетвориться у по-європейськи цивільне Міністерство внутрішніх справ. В ході спецперевірок і конкурсів за 6 місяців буде створена національна поліція України. Автоматичне перепризначення міліціонерів на поліцейські посади - заборонено", - зауважив Луценко. 
Детальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/politics/1029856-militsioneram-zaboronyat-avtomatichniy-perehid-u-politsiyu-zakonoproekt-lutsenka.html

 

Поставити посилання у соцмережі


коментарі

Щоб розмістити повідомлення чи коментар на сайт, вам потрібно увійти під своїм логіном  »»
Ви також можете скористатись формою для коментарів від соціальних сетей