Національна громадська платформа
«Реформуємо МВС: прозорість та відповідальність»

версія для друку

Хочете взяти реальну участь в реформуванні міліції? Запитайте нас як!

У вівторок 14 квітня о 10.30 в готелі Русь м. Київ відбулося установче засідання Національної громадської платформи «Реформуємо МВС: прозорість та відповідальність». Чи не вперше в одному залі зібралися автори затвердженої урядом Стратегії розвитку органів внутрішніх справ України, експерти та практики із різних областей України, представники Консультативної місії ЄС та керівництва Міністерства внутрішніх справ – для обговорення вже здійснених кроків по реформуванню та розробки стратегічних планів на майбутнє.

 

 

 

 

Ще до початку Євромайдану правозахисні організації підрахували: якщо взяти за основу дані опитування населення та перевести їх на мову часу, то можна стверджувати, що кожні 32 секунди в Україні відбувається акт незаконного насилля зі сторони правоохоронних органів.

 

 

  

 

Тому до вирішення цієї та інших проблем Платформа підійшла комплексно. Протягом кількох тижнів здійснювався відкритий набір до робочих груп, які відповідають пріоритним напрямкам стратегії реформування, - від зміни показників роботи, community policing та внутрішнього контролю і т.д. – до співпраці із органами місцевого самоврядування та діалогу із населенням. Додатково наголосимо, що робота у групах відкрита до приєднання усіх бажаючих інвестувати свої знання та час в побудову ефективної правохоронної системи.

 

 

Додаткова інформація за телефоном: 0674494839 Олександра, 0673973007 Олег, електронна пошта: [email protected]

 

Захід проводиться за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Поставити посилання у соцмережі


коментарі

Щоб розмістити повідомлення чи коментар на сайт, вам потрібно увійти під своїм логіном  »»
Ви також можете скористатись формою для коментарів від соціальних сетей