Національна громадська платформа
«Реформуємо МВС: прозорість та відповідальність»

версія для друку

Презентація нової форми звітності поліції перед громадою у Сєвєродонецьку

12.02.2019
джерело: khisr.kharkov.ua

Розпочалась нарада з презентації Романом Хащенковим, програмним координатором Програми з відновлення та розбудови миру ПРООН в Україні, форми звіту поліції перед громадою, яка розроблена ПРООН спільно з Харківським інститутом соціальних досліджень.

- Запропонований Вами проект є дуже гарним інструментом для більш конструктивної співпраці та діалогу між поліцією та громадянами. За Вашої підтримки та підтримки громадських інституцій вже напрацьовано чимало досягнень і ми сподіваємось на подальшу плідну співпрацю, - наголосив Сергій Колесник, звертаючись до гостей наради.

Продовжуючи нараду, були обговорені питання оперативної обстановки на території області, стан розкриття та розслідування злочинів, та питання, що стосуються підготовки особового складу до несення служби під час проведення усіх етапів виборчих перегонів.

- Головне, це знання кожним співробітником поліції норм діючого законодавства, а в цей період - і законодавчої бази саме по виборам. Тому, керівникам територіальних відділів на заняттях зі службової підготовки необхідно ще раз повторити з особовим складом норми виборчого законодавства. Ці знання допоможуть кожному поліцейському у випадках надзвичайних подій правильно приймати рішення і діяти в рамках чинного законодавства, - акцентував увагу присутніх Сергій Колесник.

Поставити посилання у соцмережі


коментарі

Щоб розмістити повідомлення чи коментар на сайт, вам потрібно увійти під своїм логіном  »»
Ви також можете скористатись формою для коментарів від соціальних сетей