Національна громадська платформа
«Реформуємо МВС: прозорість та відповідальність»

версія для друку

Практична фаза проекту реформування міліції Львівщини стартує у Самбор

10.06.2015
автор: Прес-служба ГУМВС України у Львівській області за матеріалами Тетяни Охріменко
джерело: www.mvs.gov.ua

9 червня, у Самборі стартує практична фаза першого в Україні проекту реформування міліції. Результати цього експерименту ляжуть в основу реформування інших підрозділів ОВСЛьвівщини та України.

Завантажити

Метою експерименту є змінити принципи і підходи до роботи правоохоронців таким чином, щоб вони швидше і якісніше реагували на повідомлення громадян про злочини та правопорушення, більше часу та зусиль приділяли охороні громадського порядку та повернули довіру населення до правоохоронних органів.

 

Завантажити

Напередодні презентації проекту, 8 червня, представники Консультативної місії Європейського Союзу в Україні Удо Моллер, Йоахім Петерс, Крістіане Бук, керуючий справами виконавчого комітету Самбірської міської ради Мирон Заріцький, заступник начальника штабу Головного управління МВС України у Львівській області підполковник міліції Сергій Гривняк та начальник Самбірського міськвідділу міліції майор міліції Василь Черепущак провели робочу  нараду з особовим складом Самбірського міськвідділу міліції. Під час наради до особового складу міськвідділу довели суть експерименту та провели інструктаж.

Завантажити

Представники європейської спільноти також зустрілись з першим заступником міського голови Самбора Іваном Лопушанським, а також з представникам громадських організацій «Самоборона Самбірщини» та «Самбірський Автомайдан». Керівник Самбірського міськвідділу міліції особливо наголосив, що дуже розраховує на підтримку та співпрацю усіх громадських активістів та населення міста.

Завантажити

«У першу чергу ми повинні вирішити питання швидкого та ефективного реагування на звернення громадян. Для цього територію міста та Самбірського району цілодобово патрулюватимуть групи швидкого реагування на службових автомобілях. Про успіх експерименту свідчитиме  збільшення кількості дзвінків на 102. Ми повинні добитись того, що люди знов почнуть довіряти міліції», - розповів начальник Самбірського міськвідділу міліції майор міліції Василь Черепущак .

Завантажити

Презентація практичного етапу проекту реформування ОВС відбудеться сьогодні, 9 червня о 17.00  у місті Самборі  на пл. Ринок, 1, біля Ратуші.

Завантажити

Завантажити

Завантажити

 

Поставити посилання у соцмережі


коментарі

Щоб розмістити повідомлення чи коментар на сайт, вам потрібно увійти під своїм логіном  »»
Ви також можете скористатись формою для коментарів від соціальних сетей